Dětský spací vak

Priessnitzův zábal - Dětský spací vak

Dětský spací vak určený pro používání do kočárků a postýlek. Vak se rozepíná po boční straně zipem, který začíná pod levým průramkem a končí na pravé spodní straně spacího pytle. Po rozepnutí všech patentek a zipu tak můžete spací vak rozložit do jedné roviny. Což umožňuje snadnější převlékání a noční přebalování.

Dostupnost: Skladem u dodavatele
Vaše cena
od 735 Kč s DPH
od 607 Kč bez DPH
[01] Barva: Modrá 70 cm
Velikost:
Cena: 735 Kč
[02] Barva: Bílá s potiskem 70 cm
Velikost:
Cena: 735 Kč
[03] Barva: Modrá 90 cm
Velikost:
Cena: 850 Kč
[04] Barva: Bílá s potiskem 90 cm
Velikost:
Cena: 850 Kč

Popis produktu: Dětský spací vak

Spací vak je vhodný pro novorozence a miminka jak do postýlky, tak do kočárku.

 Spací vak je vyroben pro celoroční použití vyjma tropických letních nocí. Pro správné použití tohoto dětského spacího pytle je vždy třeba brát v potaz, jak teplo má Vaše ratolest v pokojíčku kde spinká, a podle toho jej do spacího pytlíku obléci. Vak se rozepíná po boční straně zipem, který začíná pod levým průramkem a končí na pravé spodní straně spacího pytle. Po rozepnutí všech patentek a zipu tak můžete spací vak rozložit do jedné roviny. Což umožňuje snadnější převlékání a noční přebalování.

Parametry produktu

Gender: Děti do 6 měsíců. Uvedené stáří miminka je pouze orientační, záleží na velikosti dítěte, řiďte se prosím dle délky vaku.
Barva: Modrá, Bílá s potiskem
Rozměry: Délka 70 cm
Materiál: 100% bavlna
Výplň: 100 % polyester - Teviro
Gender: Děti od 6 měsíců. Uvedené stáří miminka je pouze orientační, záleží na velikosti dítěte, řiďte se prosím dle délky vaku.
Barva: Modrá, Bílá s potiskem
Rozměry: Délka 90 cm
Materiál: 100% bavlna
Výplň: 100 % polyester - Teviro