Víceúčelová zábalová deka

Novinka Doporučujeme
Priessnitzův zábal - Víceúčelová zábalová deka
  • Víceúčelová zábalová deka
  • Víceúčelová zábalová deka
  • Víceúčelová zábalová deka

Dobré zavinutí = příjemné uvolnění
Lze použít na mokrý nebo suchý zábal.

Dostupnost: Do 5 pracovních dnů
Vaše cena
od 1.400 Kč s DPH
od 1.217 Kč bez DPH
[01] Velikost: 135 x 145 cm
Cena: 1.400 Kč
[02] Velikost: 140 x 170 cm
Cena: 2.000 Kč
[03] Velikost: 200 x 220 cm
Cena: 2.500 Kč

Popis produktu: Víceúčelová zábalová deka

Naše víceúčelové zábalové deka je určena zejména k léčebným, rehabilitačním a relaxačním účelům. Vyznačuje se svým třívrstvým složením (1,2,3), kdy svrchní vrstvu (1) tvoří vlastní zábal ze 100% bavlny a protialergického rouna, spodní vrstvu (3) tvoří 100 % froté bavlna, a mezi spodní vrstvou (3) a vrchní vrstvou (1) je uložena střední vrstva (2) nepropustná část, která zajistí neprůchodnost vody materiálem a zároveň udrží teplo.

Deku můžete použít pro snížení horečky jako Priessnitzův zábal, pro Váš relax a Vaše domácí i profesionální procedury.Při odpočinku po koupeli, po solných a aromaterapeutických koupelích, při bahenních zábalech, při relaxu po fyzickém vypětí - umocní a prodlouží Váš odpočinek.

Parametry produktu

Barva: Zelená
Složení: Vnější vrstva: 100% bavlna
Jádro: 100%polyester
Vnitřní vrstva: 100%bavlna - froté

Návod

Mokrý zábal:

Priessnitzův zábal je krátkodobě studený obklad, který způsobuje hloubkové lokální prokrvení za účelem urychlení hojivých procesů v těle. Neměl by se přikládat na místa infikovaná, špatně se hojící rány, kožní nemoci typu ekzém apod. 

Priessnitzův zábal je tradicí ověřený a osvědčený přírodní postup, který používaly již naše babičky od dob jeho objevení Vincenzem Priessnitzem (1799 - 1851), zakladatelem tzv. hydroterapie. Priessnitzův obklad je ověřenou procedurou, která napomáhá ke zlepšení prokrvení postiženého místa, a  tím k urychlení hojivých procesů v těle a postupné úlevě od nepříjemných pocitů. Jde o studený zapařovací obklad. 
Prostěradlo namočte do studené vody a omotejte kolem těla, poté použijte zábalovou deku.

 

Suchý zábal:

Při odpočinku po koupeli, po solných a aromaterapeutických koupelích, při bahenních zábalech, při relaxu po fyzickém vypětí - umocní a prodlouží Váš odpočinek.