Doprava a platba

Doprava v rámci České republiky

Kurýrní služba Geis – DPD – 199,- Kč

Doba dodání 1 – 2 pracovní dny ode dne odeslání. Geis doručuje zásilky zpravidla druhý pracovní den po dni podání. V případě, že Vás závoz nezastihne doma, bude balík doručen v náhradním termínu, či v termínu dle telefonické domluvy s Geis. Při objednávce nad 2.500 Kč je dodání zdarma.

Zásilkovna doručení na výdejní místo – 99,-Kč

Objednané zboží si osobně vyzvednete na adrese výdejního místa Zásilkovny, které označíte v objednávce. K odběru budete vyzváni na uvedenou e-mailovou adresu. Při objednávce nad 2.500 Kč je dodání zdarma.

Zásilkovna doručení na adresu – 109,- Kč

Doba dodání 1 – 2 pracovní dny ode dne odeslání.

Osobní vyzvednutí – zdarma

Objednané zboží si osobně vyzvednete na adrese výdejního místa, které označíte v objednávce.

Způsoby plateb

 

Pro úhradu objednaného zboží nabízíme následující způsoby plateb:

Platba dobírkou – 40 Kč

Objednané zboží zaplatíte přepravci ve chvíli, kdy Vám jej doveze. Platbu dobírkou je možné využít u dopravy v rámci ČR pomocí Kurýrní služby Geis nebo České pošty.

Platba bankovním převodem – zdarma

Objednané zboží zaplatíte po vytvoření objednávky převodem na náš účet. Zboží je expedováno dle dostupnosti jednotlivých výrobků po připsání částky na náš účet.

Pokud zvolíte osobní odběr – po připsání částky na náš účet budete vyzváni k vyzvednutí objednaného zboží na adrese výdejního místa, které označíte v objednávce.

Platební karta (GoPAY) – zdarma

Zboží uhradíte platební kartou v platební bráně GoPAY. Pokud zvolíte osobní odběr – po připsání částky na náš účet budete vyzváni k vyzvednutí objednaného zboží na adrese výdejního místa, které označíte v objednávce.

Platba v hotovosti při osobním odběru – zdarma

Objednané zboží si osobně vyzvednete a zaplatíte na adrese výdejního místa, které označíte v objednávce. Na uvedenou e-mailovou adresu Vám sdělíme, kdy bude zakázka připravena k odběru.

Ceník služeb - Zásilkovna - doručení na adresu

PL - Doručení na adresu HD - 6 €

DE Hermes HD - 6 €

FR Colis Privé HD - 8,50 €

AT Rakouská Pošta HD - 8,50 €

GB Royal Mail 24 HD - 11,50 €

HU Maďarská pošta HD - 6 €

IT Bartolini HD - 8,50 €