Neohodnoceno

Kombinovaný zábal na krk a průdušky pro děti a dorost

NOVINKA - Spojením dvou nejprodávanějších zábalů vznikl: Kombinovaný zábal na krk a průdušky. 

 Doporučujeme pro děti od pěti let.

U této akční nabídky nelze využít slevu za registraci ani ponížit cenu u díky slevovému kódu.

Priessnitzův (mokrý zapařovací) zábal na krk ulevuje při :

 • běžném bolení a škrábání v krku
 • napomáhá při nachlazení, kašli nebo angíně
 • tlumí zánět jícnu a nosních dutin
 • pomáhá při laryngitidě
 • ulevuje při suchém kašli
 • Suchý - teplý zábal: ulevuje při bolesti krční páteře

Priessnitzův (mokrý zapařovací) zábal na průdušky ulevuje při:

 • Nachlazení s horečkou
 • Horečce
 • Zánětu průdušek s horečkou
 • Suchý - teplý zábal ( doporučujeme použít hřejivé polštářky pro zvýšení účinku) používáme při:
 • Nachlazení bez teplot
 • Zánětu průdušek bez teplot
 • Vlhkém kašli

Jedná se o tradiční léčebnou metodu. 

Můžeme doručit do:
31.5.2024
Skladem (>5 ks)
Kód: KOMB-KRK-PRUD-SM-DETI2
749 Kč –20 % 599 Kč 495,04 Kč bez DPH
Kategorie: Hlava
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.3 kg
H14A1261 kopie
Akce
749 Kč –20 %

Návod na použití Priessnitzova zábalu:

Priessnitzův zábal je krátkodobě studený obklad, který způsobuje hloubkové lokální prokrvení za účelem urychlení hojivých procesů v těle.

Vnitřní vyjímatelný bavlněný díl zábalového pásu namočte do studené vody (u dětí volíme méně studenou vodu).

Dobře vyždímaný bavlněný díl vložte do zábalového pásu podvlečením pod pásky. Přiložte na tělo a upevněte poutkami s knoflíky, aby zábal co nejlépe přilnul k tělu a mohl být jeho účinek co největší. Zábal aplikujte vždy přímo na pokožku.

Priessnitzův zábal nenechávejte působit přes noc!! Zábal se také nesmí přikládat na místa infikovaná, špatně se hojící rány, kožní nemoci typu ekzém, a tak podobně. V případě aplikace zábalu u malých dětí je lépe se nejprve poradit s lékařem.

Suchý – teplý zábal je možný použít jako zábal samotný, ale pro zvýšení účinku tepla můžete vnitřní bavlněný díl zahřát např. žehlením. Naše doporučení je použití hřejivých polštářků.

Priessnitzův zábal nenechávejte působit přes noc!!

Délka použití zábalu: Zábal nechte působit 15 - 60 minut, opakujte do odeznění potíží, případně se poraďte se svým lékařem..

Suchý – teplý zábal je možný použít jako zábal samotný, ale pro zvýšení účinku tepla můžete vnitřní bavlněný díl zahřát např. žehlením. Naše doporučení je použití hřejivých polštářků, které můžete pohodlně nahřát i v mikrovlnné troubě – konkrétně třešňové pecky. Hřejivé polštářky z pohanky hřejí samy od sebe  – přesný návod najdete v kategorii hřejivé polštářky.

 Naše víceúčelové zábalové produkty jsou určeny zejména k léčebným, rehabilitačním a relaxačním účelům. Vyznačují se svým třívrstvým složením (1, 2, 3), kdy svrchní vrstvu (1) tvoří vlastní zábal ze 100% bavlny a protialergického rouna, spodní vrstvu (3) tvoří odnímatelná vložka z tenkého savého materiálu, a mezi spodní vrstvou (3) a vrchní vrstvou (1) je uložena střední vrstva (2) nepropustná část pásu, která zajistí neprůchodnost vody materiálem a zároveň udrží teplo.

 Naše výrobky jsou vhodné i pro děti mladší 3 let. Tento výrobek vydal STÁTNÍ ZDRAVOTNÍ ÚSTAV na základě úspěšných zkoušek. Důležitá je pro nás kvalita. Každý výrobek je originál. K výrobě zábalových pásů jsou pouze použity kvalitní materiály české výroby. 

SLOŽENÍ: vnější vrstva - 100% polyester, Údržba - praní 40°C, prací prostředky bez bělících činidel, sušit v rozvěšeném stavu, doporučujeme nežehlit, případné žehlení max. na první stupeň 110°C za použití pomocné látky jádro : polyester, 25% bavlna, 25% polyuretan, vnitřní vrstva: 100% bavlna. Upínání: pásky s knoflíky.

 

Snímek obrazovky 2024-04-10 125444

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: